Visi žino, kad kultūros centre vyksta renginiai. Tas aišku ir suprantama. O ką jie ten veikia, kai nevyksta renginiai????? Pasistengsime nuraminti Jūsų smalsumą ir pro plyšelį parodysime savo veiklą, kurios nematote.

Nurimus maloniam šurmuliui kultūros centre ir šiek tiek atsikvėpus, norime pasidalinti keliomis akimirkomis ir išlikusiomis šiltomis emocijomis. Labai džiaugiamės ir didžiuojamės atsiradusiais Smalininkuose atminimo ženklais, skirtais L.Meškaitytei. Iš tiesų džiugina, kad ši moteris mums svarbi ne tik kaip menininkė, bet ji tapo mus vienijančiu ir suvienijančiu žmogumi.

Čiurlionis…. Ir tuo viskas pasakyta…. Smalininkuose kvietėme pasivaikščioti kartu su šiuo nuostabiu kūrėju.
