
Vokalinis ansamblis “Vėtrungė” (vadovė Kristina Martinaitytė-Glinskienė) spalio 11 dieną vyko koncertuoti į šaunios Paulių bendruomenės šventę “Po rudens skraiste”.

Mūsų kultūros centro kūrybinėse dirbtuvėse Viešvilėje, lankėsi svečiai iš Jurbarko Samariečių bendrijos Viešvilės vaikų dienos centro. Veiklos turėjome tikrai labai labai daug! Vaikai, drauge su užimtumo specialiste Laima Bukauskiene, margino maišelius, vėrė iš karoliukų apyrankes ir net mokėsi nerti vąšeliu.
