Kultūros centrui bendradarbiaujant su Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos Viešvilės skyriumi, organizuota edukacinė veikla „Trispalvės tautinės juostos“, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo dienai – Vasario 16-ajai – paminėti. Kūrybinėse dirbtuvėse, vykusiose nepaisant žvarbių oro sąlygų, dalyvavo pradinių klasių mokiniai kartu su mokytojomis Vytaute Kundrotiene ir Rūta Neverauskiene. Edukaciją vedė meno vadovė SniežanaŠašienė.
Vasario 16-oji paminėta ir Smalininkuose. Čia vyko koncertas, kuriame skambėjo ne tik lietuviškų dainų melodijos, bet ir eilės, skirtos gimtajam kraštui. Nuoširdi padėka skiriama Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos Literatų klubo nariams Mildai Bertašiūtei ir Aurimui Gailiui (vadovė Laimutė Čepukonienė), kurie profesionaliai vedė renginį. Taip pat dėkojame siuvimo mokytojai Jolantai Povilaitienei už renginio dalyvių aprangą bei Kultūros centro moterų vokaliniam ansambliui „Vėtrungė“ (vadovė Kristina Martinaitytė-Glinskienė) už muzikinį renginio apipavidalinimą.




