Nepaisant prastų orų įžiebėme Smalininkų ir Viešvilės miestelių kalėdų eglutes.


Kultūros centro vaikų ir jaunimo dainavimo studija “Vivo” (vadovė Kristina Martinaitytė-Glinskienė) gruodžio 1-osios popietę praleido Lauksargių globos namuose, Eglutės įžiebimo šventėje Nuotaikingas ir svajingas dainas dovanojo svetingai ir šiltai globos namų bendruomenei. Nuoširdžiai dėkojame už pakvietimą ir tikime, kad mūsų merginų dainos paliko šventinę nuotaiką.
